سریع ترین وسیله حمل و نقل جهان در دبی

ارسال شده در 20 آبان 1395 توسط زوم
به گزارش ایسنا به نقل از بی.بی.سی، در صورتی که رویای ساخت این وسیله نقلیه فوق سریع به واقعیت بپیوندد، احتمالا نخستین خط هایپرلوپ جهان میان دبی و ابوظبی ساخته می‌شود و بدین ترتیب زمان تردد میان این دو شهر اصلی امارات به ۱۲ دقیقه کاهش می‌یابد.

 

فناوری ساخت خطوط هایپرلوپ هنوز در مرحله طراحی و آزمایش است و به همین علت، قراردادی که میان امارات و شرکت هایپرلوپ وان امضاء شده، بیشتر توافقی بر سر کلیات ساختاین خط مسافربری است.

 

بدین ترتیب، بخش اول این قرارداد تنها به بررسی و تحقیق درباره امکان احداث چنین خطی میان دبی و ابوظبی اختصاص دارد.

از دید اسلام مهمترین وظایف زن کدامند

ارسال شده در 20 آبان 1395 توسط زوم
مهمترین وظیفه زن، شوهردارى و تربیت فرزندانى صالح و سالم و كارآمد است و هیچ كارى نباید این مسئله مهم را تحت الشعاع قرار دهد و انجام چنین مسئولیتبزرگى نیازمند به كسب اطلاعات لازم مى باشد چه اینكه بدون شناخت نسبت به مسائل تربیتى، اخلاقى و كسب مهارتهاى ارتباطى براى ایجاد روابط گرم و صمیمىبا شوهر امكان پذیر نیست لذا هر كدام از زوجین با توجه با پیچیده شدن مسائل زندگى باید اطلاعات لازم را در این زمینه از طریق مطالعه كتاب هاى مفید، مجلات و دیدن فیلم هاى تربیتى به دست آورند و اگر زنان درس می خوانندباید رشته ی تحصیلی شان مرتبط با و ظایفشان باشد، و الا در امر تربیت فرزند و داشتن یک زندگى سالم و بانشاط با مشكلات جدى مواجه خواهند شد.

از بین بردن شوره کفش در پاییز و زمستان

ارسال شده در 20 آبان 1395 توسط زوم
یکی از مشکلاتی که روزهای بارانی و ابری در فصل پاییز و زمستان دارد، ایجاد شوره های سفید رنگ روی کفش ها است. با ما همراه شوید تا روش صحیح از بین بردن این شوره ها را بدانید.

 

این روزها که هوا بارانیست به محض ورود به خانه نگاهی به کفشهایتان بیندازید تا اگر با باران موش آب کشیده شده اند و احیانا شوره زده اند زودتر تمیزشان کنید.

 

هرگز کفش های خیس شده در اثر باران و برف را برای خشک کردن در مقابل بخاری یا شومینه یا در مجاورت با رادیاتور قرار ندهید؛ زیرا با این کار روی آنها سفیدک یا شوره‌ ایجاد می‌شود و ظاهر کفش را نازیبا می‌کند. بنابراین بهترین کار، استفاده از روزنامه‌های باطله و خشک کردن کفش در زمان طولانی تر است.

 

حالا اگر با تمام این اقدامات لکه شوره روی کفش های شما ظاهر شده، محلولی به نسبت مساوی از آب و سرکه آماده کنید و آن را با برس یا پارچه‌ای آغشته به آن بر سطح سفیدک‌زده بمالید. سپس با پارچه یا پنبه‌ای مرطوب، به اصطلاح آبکشی کنید.

 

در پایان هم اگر کفشتان از جنس چرم باشد، آن را واکس بزنید یا اینکه با وازلین روی آن را چرب کرده و برق بیندازید تا چرم خشک نشود.

 

منبع : tebyan.net

روشهای موفقیت در بازاریابی

ارسال شده در 20 آبان 1395 توسط زوم
به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق چگونه امکان‌پذیرمی‌شود؟ چه کارهایی باید انجام داد تا به یک بازاریاب موفق تبدیل شویم ؟

بانگاهی اجمالی به صفحه نیازمندی‌های روزنامه، آگهی استخدام برای حرفه‌هایی مانند: بازاریاب مدیرفروش، مسئول فروش، کارشناس فروش و… را مشاهده خواهید کرد که همه این عناوین در واقع به یک شغل اطلاق می‌شود که همان کار بازاریابی است و به این اسامی در ایران مرسوم شده است. برای این که بتوانیددر میان انبوهی از این آگهی‌ها گزینه مورد نظر خود را پیدا کنید چند نکته را به طور مختصر بیان می‌کنم:

ترفندهای سلامتی

ارسال شده در 20 آبان 1395 توسط زوم
به دنبال ترفندهای سلامتی هستید؟

امروزه برای کوچک‌ترین مسائل زندگیراهکارهای سریع و مطمئنی وجود دارد که بتوانید از شر مشکلات خلاص شوید؛ سلامتی نیز از این قاعده مستثنی نیست و میتواند با کمک راهکارهای امتحان شده زندگی سالم‌تر و بهتری را تجربه کرد.

به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ در این مطلب با ۱۵ ترفند سلامتی آشنا می شوید که هم به حفظ سلامتی شما کمک می کنند و هم اجازه می دهند شما بدن تان را به راحتی در کنترل داشته باشید.

تحت کنترل داشتن بدن چیز فوق‌العاده‌ای است. تصور کنید که بر درد جسمانی‌تان غلبه می‌کنید. یا قادر هستید سرعت قلبتان را به خواست و اراده‌ی خودتان کم کنید. بدن عملکردها و واکنش‌های زیادی دارد که ما درک نمی‌کنیم و نسبت به آنها احساس ناتوانی داریم. اما با کمی تمرین، می‌توانید کنترل یک سری چیزها را در دست بگیرید و چند ترفند ساده‌ برای سلامتی به بدن‌تان آموزش بدهید.
×
خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم